• תקן ציוד רפואי ISO 13485 עובר למהדורת 2016 מרינה שפרונסקי

  בחודש מרץ האחרון (2017) פורסמה גרסה מעודכנת לדרישות ממערכת ניהול איכות בתחום הציוד הרפואי ISO 13485:2016. ארגונים המוסמכים למערכת ניהול איכות לפי מהדורה 2003 יהיו בתוקף סוף חודש פברואר 2019. חברת נקסטפ הינה החברה המובילה בישראל בתחום ניהול האיכות בציוד רפואי, אספנו עבורכם את …

 • תקן AS9100 מתעדכן למהדורת D – דברים שחובה לדעת! נקסטפ תקינה ישירה

  אנו עדים לכמות לא קטנה של שינויים המתרחשים בעולם הרגולציה והאיכות בחודשים האחרונים, כפי שתקני ISO 9001 ו-ISO 14001 התעדכנו למהדורת 2015, כך גם תקן תעופה וחלל. בחודש אוקטובר האחרון הופצה באופן רשמי המהדורה החדשה של התקן, מהדורת D. מהדורה …

 • יום עיון בנושא כלים ליישום והטמעת תקן ISO 27799 – אבטחת מידע בתחום הרפואי נקסטפ תקינה ישירה

  בחוזר מנכ"ל שפרסם משרד הבריאות מתבקשים ארגונים העובדים עם המוסדות הרפואיים להבטיח את המידע הרפואי הממוחשב שברשותם באמצעות התאמה לתקן הבינלאומי ועמידה בדרישותיו כאשר קיים ציוד או מידע ממוחשב במערכת הבריאות. דרישה זו יוצרת צורך בקרב ארגונים ומוסדות רפואיים, ליישם …

 • תקן ISO 9001:2015 – השדרוג כבר כאן נקסטפ תקינה ישירה

  בתחילת שנת 2016, תקן ISO 9001:2015 יהפוך לרשמי. חברת נקסטפ, כחברה המובילה בתחום הייעוץ וההסמכה לתקני ה-ISO, מובילה את מערך השדרוג לתקן החדש בכל התחומים הקיימים ובכל רחבי הארץ. חברת נקסטפ הכשירה את יועציה על מנת שיוכלו לסייע למאות חברות …

 • ניהול איכות טכנולוגי – הצעד הבא נקסטפ תקינה ישירה

  ארגונים רבים בישראל עובדים באופן יום יומי עפ"י נהלי עבודה כתובים, נהלי איכות, ואף נהלים "לא כתובים" אשר משרים סדר ואירגון בין מסדרונות החברה. ארגונים כאלו ואחרים רואים את נהלי האיכות והטפסים השונים כמעמסה, וזאת בצדק. עם תהליך המודרניזציה הטכנולוגית …

 • ההבדל בין אפקטיביות ליעילות? נקסטפ תקינה ישירה

  הרבה אנשים מתבלבלים בין פירוש המילה אפקטיבי ליעיל, הבלבול נובע מהדמיון של התרגום בשפה האנגלית. יעיל (efficient)- יחס תשומות / תפוקות. שימוש "חכם" במשאבים, ובאילו עלויות. אפקטיבי (effective) – מידת השגת המטרות, היעדים והתפוקות, ובאילו איכויות. למילה יש משמעות תפעולית …

 • חברת נקסטפ דואגת לאיכות הסביבה ועל כך קיבלה אישור רשמי לפינוי פסולת נקסטפ תקינה ישירה

  במהלך חודש מרץ האחרון וכחלק מתהליך הגנה ודאגה לסביבה, חברת נקסטפ קיבלה אישור רשמי לפינוי פסולת, משמעות האישור היא שאנו בתור חברת הייעוץ המובילה בארץ בתחום תקני ה ISO, לקחנו זאת צעד קדימה ומהיום אנו דואגים לסביבה באופן ישיר. חברת נקסטפ …

 • קבלת תקן אבטחת איכות גלעד בארי

  קבלת תקן אבטחת איכות דורש תהליך התכוננות מבחינת החברה או הארגון. בכדי לקבל את תקן אבטחת איכות הבינלאומי יש צורך בהכנה של תוכניות שיווקיות וכמובן יועצי תקנים שיוכלו לבצע ליווי תקן ISO 9001 שהינו תקן אבטחת איכות בינלאומי.

 • מבקר איכות נקסטפ תקינה ישירה

  בין אם מדובר בחברות גדולות ובין אם מדובר בעסקים קטנים, הרי שבאמצעות מבקר איכות חיצוני ניתן לייעל ולשפר את המערכות הפנים ארגוניות.

 • ליווי תקנים גלעד בארי

  ישנם שני סוגים של שירותים המסופקים על ידי חברת נקסטפ. הראשונה שבהם הינה ליווי תקנים לצורך הטמעת התקן בארגון או בחברה תוך תכנון עסקי מדוקדק בכדי לעמוד בדרישות.

 • ייעוץ ארגוני

  מה שרואים מבפנים לא רואים מבחוץ, וכאשר מגיע חברת ייעוץ ארגוני ביכולתה לבחון בעין אובייקטיבית את התנהלות העבודה.

 • תקנים ישראליים

  תקנים ישראליים מתייחסים לרוב לאיכות ולחומרים של מוצר. אפשר למצוא תקנים הקשורים לבטיחות של מוצר או לאיכות של חברה.

 • קבלת תקן אבטחת איכות

  קבלת תקן אבטחת איכות דורש תהליך התכוננות מבחינת החברה או הארגון. בכדי לקבל את תקן אבטחת איכות הבינלאומי יש צורך בהכנה של תוכניות שיווקיות וכמובן יועצי תקנים שיוכלו לבצע ליווי תקן ISO 9001 שהינו תקן אבטחת איכות בינלאומי.

 • יועץ תקן איזו

  כל חברה גדולה או ארגון המחשיב את עצמו ומעוניין להתנהל במסגרת המסחרית הבינלאומית זקוק היום לתקן ISO, תו איכות בינלאומי המסמיך חברות גדולות לספק שירותים בקנה מידה בינלאומי. את תקן איזו ניתן לקבל לאחר שהחברה עברה את המבדק באמצעות מכון תקנים ולשם כך, יש צורך להכין את החברה לקראת המבדק, לבדוק את התנהלות החברה ברמה הארגונית וברמת המוצר.

 • הטמעת תקן איזו

  איזו הינו ארגון בו חברות מדינות מכל רחבי העולם, אשר שמו להן למטרה לספק תו איכות לארגונים. גם מדינת ישראל חברה בארגון זה, ומספקת תקני איכות למוצרים, חברות, שירותים וארגונים, המתהדרים בתו התקן הבינלאומי.

 • מבקר איכות

  תקני האיכות הבינלאומיים ISO מאשרים את איכות של החברה, את המוצר ואת השירותים אותם היא מספקת בעבור לקוחותיה. מדובר בתו איכות בינלאומי, המכשיר את החברה לעמוד בפני מכרזים בינלאומיים ומסחר בינלאומי.

 • חברת יעוץ תקן

  חברות גדולות ומבוססות, המספקות שירותים או מוצרים, נדרשות לימוד בתקנים בינלאומיים, המבטיחים איכות וטיב. חברת נקסטפ הינה חברת יעוץ תקן המלווה את לקוחותיה בדרך לקבלת תקנים אלו, בין אם ליווי תקן איזו או ליווי תקן אבטחת איכות.

 • הוצאת תקן איזו

  תקני התעשייה והמסחר הבינלאומיים ISO נחשבים לתקנים נחשקים מאוד, אשר פותחים את הדלת למסחר ושירות ברמה הבינלאומית. חברת נקסטפ הינה חברת יעוץ תקן איזו אשר תוכל ללוות אתכם בכל השלבים לקראת מבחן ההסמכה לצורך הוצאת תקן איזו.

 • מבדקים פנימיים כמנוף לשיפור ארגוני גלעד בארי

  על פי תפיסת תקני ה ISO הביקורת היא תהליך שיטתי, בלתי תלוי ומתועד להשגת ראיות, הערכה אובייקטיבית, כדי לקבוע את המידה שבה מתקיימים הקריטריונים המוגדרים. האלמנטים הנבדקים במבדק כוללים אחריות, רשויות, יחסים, פונקציות, פרוצדורות, תהליכים ומשאבים.

 • הטמעת תקן ת.י OHSAS 18001 באמצעות ממונה הבטיחות בארגון יורם שץ

  א. הקדמה: כל ארגון מחויב לדאוג לבריאות ובטיחות עובדיו. הטמעת התקן לבטיחות ובריאות תעסוקתית לפי דרישות ת"י 18001:2007  ,OHSASמוכיח שהארגון נקט באמצעים הדרושים למימוש מחויבותו לבריאותם ובטיחותם של עובדיו. תקן 18001 אינו כשאר תקני הניהול, מאחר והוא עוסק באנשים, במשמעת …

 • מעשה בשקית ושמה ישראל אריאל בר

  איך ננהל את החיים בלי לכרות את הענף עליו אנו יושבים. או בקיצור – קיימות כדרך חיים

 • על הקשר שבין ניהול סיכונים לתעופה נקסטפ תקינה ישירה

  לאחרונה, יצאה גרסת עדכון לתקן ה- AS9100, לפי מהדורה C.
  המהדורה החדשה שמה דגש על ניהול הסיכונים בארגון ושמירה רמת איכות גבוהה במיוחד שבמרכזה עומדת בטיחות הארגון, עובדיו והצרכן הסופי.

 • המנהיגות המעצבת והמנהיגות העסקאית אלי פישמן

  לפי האקדמיה, הטווח המלא של המנהיגות נע בין המנהיגות המעצבת למנהיגות העסקאית הנוקשה. כיצד נוכל למצוא את האיזון שבין השניים ולהתאים את שיטת הניהול לארגון בו אנו חיים?

 • תקני איכות – נקודת מבט אישית נקסטפ תקינה ישירה

  איכות ופיתוח ארגוני, בעיקרם מתבססים על האקדמיה ודרישות התקינה. הנדבח הנוסף – הניסיון האישי ותפיסת העולם הניהולית של הארגון, הם שעושים את ההבדל בארגון ולא פעם, משנים את תפיסת העולם הניהולית.