ליווי קבוע

קבלת תעודה ואישור עמידה בדרישות תו תקן הינם רק השלב הראשון בהטמעת מערכת איכות בארגון.

ארגוני האקרדיטציה הבינלאומיים דורשים כי מידי שנה יעמוד הארגון למבדק בו תבחן הטמעת סעיפי התקן בפעילות השוטפת בארגון. משנה לשנה, מצפים ארגונים אלו להבחין בתהליכים המייעלים עצמם, בהתאם לסעיפי התקן ובעמידה בדרישות ובסטנדרטים הבינלאומיים בכל רמות ההיררכיה בארגון.

ארגונים רבים, מבקשים סיוע בתחזוקת התקן השוטפת במהלך השנה, ובהכנה למבדקים אלו. זאת, על מנת להשיג את המיטב ממערכת האיכות, להטמיע אותה בכל רבדי הארגון ולהפיק את התוצאות הטובות ביותר מייעול התהליכים.

בנוסף לכך, מבקשים לא פעם הארגונים לבחון את התהליכים השונים ברמה עמוקה יותר וליצור תהליכי פיתוח ארגוני על מנת לעמוד באופן תמידי במגמת שיפור והתייעלות.

יועצי נקסטפ, על שנות ניסיונם והארגון הרבים להם סייעו להתפתח, מלווים עשרות ארגונים במהלך השנה, אף לאחר קבלת תעודת העמידה בדרישות תו התקן וברבדים עמוקים יותר. ארגונים רבים מעידים כי הכנסת מערך איכות וטיפוחו באופן שוטף, מגבירים את תפוקת הארגון ויעילותו, ובכך, מסייעים להשגת היעדים המקצועיים והפיננסיים, כמו גם להבנת השווקים השונים ואפיון תהליכים נכונים להתמודדות עם השינויים החלים בהם.

הארגון, יכול לבחור במסלולי ליווי שונים, החל מתחזוקת התקן באמצעות מערכת NextepCenter ועד לליווי שבועי, חודשי או שנתי, בהתאם לדרישת הארגון ולציפיותיו ממערכת האיכות.


למידע נוסף, צור קשר